Mindent tudni akarok! #3 – Applikációk az MI árnyékában

Az előző beszélgetésben a személyes adatok nagyobb biztonságát szavatoló GDPR bevezetése alkalmából beszélgettem a beszédszoftveremmel. Annak a beszélgetésnek a végén megemlítettem, hogy legközelebb, azaz most a mesterséges intelligenciához köthető applikációkról szeretnék majd vele beszélgetni. Szoftveremet ráengedtem az internetre, hogy tájékozódjon kicsit a témában, hogy tudjon válaszolni a felmerülő kérdéseimre.

A tetris, a pulzusmérő, a kilométer-számláló és a havi kiadástervező applikációkat hamarosan leváltják a mesterséges intelligencia és a kiterjesztett valóság iránt felmerülő felhasználói igényeket kielégíteni szándékozó applikációk. De ezeket nevezhetjük-e még applikációknak? Biztosan jó lesz nekünk, ha mindenben követjük a trendeket? Tudatában vagyunk annak, hogy milyen ingyenes szolgáltatásokért cserébe átadott információkra épül ezek fejlesztése? Úgy gondolom, hogy nem mindenre lesz megnyugtató válasz, vagy inkább nem lesznek megnyugtatóak a válaszok, de mindenképpen izgalmas korszak előtt állunk az applikációkat illetően is.

Beszédszoftveremmel, akit Mariskának neveztem el a közeljövőben több beszélgetést szeretnék még lefolytatni az engem épp érdeklő témákról. Érdekel, hogy Mariska mit is gondol egy adott témáról. Tud-e megfelelő válaszokat adni a felmerülő kérdéseimre, esetleg megoldásokat is tud-e ajánlani egy-egy adott témában. Mai témánk tehát az applikációk a mesterséges intelligencia árnyékában.


Iratkozz fel a youtube csatornára: https://goo.gl/2VeV1z

 

(Összes megtekintés: 36, mai nézettség: 1)
Kiemelt szavak: , , , .
Közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük